Reprezentacja

Hania

Hania długo szukała swojej dyscypliny aż odkryła biegi na orientację. Aby się do nich przygotować zaczęła przygodę z biegami ulicznymi, dogtrekingami (biegi z psem), a potem biegami górskimi. Z czasem doszły rajdy przygodowe, a ostatnio bardzo nieśmiało wkroczył triatlon. Najbardziej utytułowana zawodniczka naszego zespołu. Z zawodów BnO rzadko wraca bez medalu.

Nie znosi przyprawy curry, gorzkiej czekolady i kwiatów anturium. Uwielbia pistacje, kolor zielony, pingwiny oraz swojego psa Nelę.

Piotrek

Od dzieciństwa uprawia sport. Najpierw trenował przez wiele lat narciarstwo alpejskie, a potem kolarstwo górskie. Jest instruktorem narciarskim. Trenuje po to aby startować w zawodach i przekraczać swoje granice. Najbardziej wszechstronny zawodnik InO SCI. Startuje w zawodach MTB, wyścigach szosowych, triatlonach, biegach górskich i BnO.

Marzy o wyjeździe rowerowym do stanu Utah w USA. Nie przepuści żadnej transmisji telewizyjnej z zawodów kolarskich. Nie interesuje się za to piłką nożną i skokami narciarskimi. Uwielbia słodkości.

Kuba

Kuba w 2011 roku wstał od komputera i poszedł biegać, najpierw płasko, potem w górach. Przygodę z Biegami na Orientację zaczął ambitnie od 50cio kilometrowego maratonu na orientację. Aktualnie biega przede wszystkim orientację, czasem przeplatając ją startami w biegach górskich.

Marcin

Od małego związany ze sportem. Pasjonat kolarstwa i narciarstwa alpejskiego. Od paru lat startuje w wielu biegach ulicznych na różnych dystansach z maratonem włącznie. Szukając czegoś nowego trafił na BnO. Zdobywa doświadczenie i osiąga coraz lepsze wyniki. Kompletuje sprzęt i przymierza się do startów w rajdach przygodowych. Bieganie z mapa i kompasem szybko stało się jego pasją.

Prywatnie zapracowany ale szczęśliwy mąż i tata. Lubi gotowaną golonkę i truskawki. Nienawidzi się nudzić

Karolina

Karolina – wytrwała gimnazjalistka, coraz częściej stająca na pudle w zawodach w BnO. Aktualnie niekwestionowana liderka kategorii B w polsko-czeskiej Śląskiej Zimnej Lidze.

Agnieszka

Agnieszka – silna, sprytna i wytrwała, młoda nadzieja reprezentacji Imprez na Orientację Śląska Cieszyńskiego. Odpowiednio zmotywowana potrafi pokazać pazur.

Ewa, Kasia, Daniel

Zgrana ekipa o ile każdy ma własnego czipa. Ewa zazwyczaj biega z Kasią i Danielem wybierając starty w kategoriach rodzinnych. Dzieciaki coraz lepiej radzą sobie z czytaniem mapy, czasem tylko przeraża je długość trasy do pokonania.